Dostawa

Wszystkie nasze paczki zostaną dostarczone przez DPD. Dzisiaj przed 15:00 zamówione, dzisiaj wysłane!


Taryfy i czas realizacji
Poniżej znajdą Państwo przegląd naszych kosztów wysyłki i okres umowy na kraj:

 Kraj dostawy: Czas dostawy:           Koszty dostawy:
Polska, Economy 5-7 dni roboczych 34,95 zł
Polska, Exspress 3-4 dni pracy 49,95 zł
Europa, pozostałe kraje 3-5 dni roboczych 54.95 zł
Swiat, pozostałe kraje 10-14 dni roboczych 105.95 zł

Track & Trace przy każdym zamówieniu.
Kiedy Państwa paczka zostanie dostarczona do DPD, otrzymacie wiadomość przez e-mail. Track & trace kod, który otrzymacie póżniej przez e-mail, nie pracuje jeszcze bespośrednio. W momencie, kiedy Wasza paczka przybędzie do oddziału DPD, mogą Państwo dalej śledzić jej drogę.

Jeśli w momencie dostawy nikt nie jest obecny.
Nie są Państwo obecni przy pierwszej próbie dostawy? Zostawcie wtedy wiadomość dla dostarczyciela z dalszymi instrukcjami. To może być pomiędzy innymi data dostawy, kiedy ktoś będzie w domu, inny adres dostawy, osobisty odbiór w oddziale DPD, albo udzielić DPD jednorazowego upoważnienia, aby paczkę zostawić w podanym przez Ciebie miejscu.

Rada: Wyślijcie Państwo Wasze zamówienie pod adresem, gdzie w ciągu dnia jest ktoś obecny, aby podpisać odbiór. Wysyłka na skrytkę pocztową bez właściciela nie jest możliwa.

Dostarczenie do DPD Parcelshop.
Nie ma Państwa w domu w ciągu dnia, aby odebrać przesyłkę? Żaden problem, wtedy możecie Wasze zamówienie po prostu polecić dostarczyć do jednego z 1300 DPD Parcelshops w Waszej okolicy. Lokację mogą Państwo wybrać przy Waszym zamówieniu. Zostaną Państwo poinformowani przez e-mail, kiedy Wasza przesyłka będzie czekała na odbiór. Proszę mieć ze sobą ważny dowód tożsamości przy odbiorze zamówienia.

Państwa korzyści po kolei: 

  • Sami Państwo zdecydują gdzie i kiedy odbierzecie Waszą paczkę. 
  • Zawsze DPD Parcelshop w Państwa okolicy. 
  • Dogodne godziny otwarcia. (niektóre 7 dni w tygodniu!)

Na całym świecie CO2-neutralny  przewóz paczek.
Total Zero jest nową inicjatywą DPD, aby pracowaćCO2- neutralnie. Została ona wprowadzona w życie w lipcu 2012, na najważniejszych rynkach DPD. Z Total Zero gwarantuje DPD, że każda paczka zostanie przewieziona CO2- neutralnie i klienci nie muszą dodatkowo za to płacić. DPD wziął na siebie odpowiedzialność, aby zanieczyszczenie środowiska i planety zredukować do minimum. DPD mobilizuje każdy aspekt przedsiębiorstwa w dążeniu do zredukowania, czy zapobieżenia negatywnych efektów działania przedsiębiorstwa na środowisko. DPD widzi CO2-redukcję nie tylko jako duże wyzwanie, ale także doborową szansę, aby pozytywnie wyróżnić się w sektorze dostarczania paczek. Nasze paczki są odbierane każdego dnia przez DPD.