Hurtownie

Specjalna cena
Czy potrzebują Państwo dużą ilość płatków róż, albo róż zakonserwowanych? To żaden problem. Codziennie dostarczamy nasze produkty w ilości od pudełka do palety rozmaitym hurtowniom, na festiwale i pośrednikom w całej Europie. Przy dużym zamówieniu mamy naturalnie specjalne ceny. Prosimy o wysłanie e-maila, albo o telefon ze swoim życzeniem, a natychmiast otrzymają Państwo odpowiednią ofertę z datą dostawy.

Opakowanie na życzenie klienta

Czy życzą sobie Państwo specjalnego opakowania dla zamówionych produktów? To żaden problem. Dla rozmaitych klientów, takich jak hotele, duże sieci handlowe, dekoratorzy, gastronomia itp. pakujemy nasze płatki róż w dowolnie wybrane opakowanie. Opakowanie z Państwa logo czy z własną marką? Żaden problem!

Transport
Wszystkie nasze paczki do 30 kg są transportowane przez DPD. Do większych zleceń korzystamy z usług innego przedsiębiorstwa transportowego, które dostarczy Państwa zamówienie po korzystnej cenie.

Płatność
Wszystkie zamówienia w naszej hurtowni powinny być, tak jak zamówienia przez sklep internetowy, opłacone z góry. Płatności mogą być wykonane przez przelew bankowy Paypal.