Róże longlife | Róże długożyjące

Róże
Bukiet róż powie więcej niż tysiąc słów. Dar z miłości, bukiet z podziękowaniem, albo zwyczajnie jako dekoracja w pokoju mieszkalnym. Róże dostarczają radości w życiu najpiękniejszymi kolorami i świeżym wyglądem. Niestety radość ze świeżych róż nie trwa dłużej niż dwa tygodnie. W przeciwieństwie do naszych longlife róż, są one długotrwałe nawet kilka lat!

Jak zostają zrobione nasze longlife (długożyjące) róże?

Do konserwowania zostaną użyte wyłącznie róże o najwyższej jakości, ręcznie zerwane. Kiedy róże osiągną odpowiednie stadium dojrzałości, zostaną potraktowane przez postępowy proces techniczny, gdzie naturalne soki zostaną zastąpione przez płynną mieszankę z gliceryny, wody i barwników. Przez to stabilizujemy faktycznie proces rośnięcia. Dzięki temu róża zachowa jej naturalną piękność, jedwabisty połysk i ładny, wyrażny kolor.

Korzyści z róż longlife (długożyjące)
  • Trwałe dłużej niż 1 rok
  • Dostarczalne bezpośrednio z zapasu
  • Cały rok te same ceny. Nie płacą Państwo więcej w czasie popularnych okresów.
  • W przeciwieństwie do prawdziwych róż, longlife (długożyjące) róże nie potrzebują wody, ani innej pielęgnacji
  • 100% biodegradowalne
Pielęgnacja róż longlife

Aby optymalnie móc rozkoszować się tym pięknym produktem, nie muszą Państwo dużo zrobić. Najlepiej mogą Państwo przechowywać nasze róże w suchym, ciemnym pomieszczeniu. Spróbuj zapobiec ostremu słońcu, wysokiej wilgotności i kontaktowi z wodą. Pielęgnujcie róże z miłością, a będą Państwo przez lata rozkoszować się nimi!