Warunki ogólne

Zapłata
Wszystkie płatności online idą poprzez Payment Service Provider Adyen, to jest bespieczny serwis płatności online, który zabezpiecza Państwa dane. Za obsługę płatności online nie wymagamy zapłaty. Płatność musi być zawsze całkowicie uregulowana z góry.

Bezpieczeństwo danych

Sweet Colours zabezpiecza Państwa dane i nie przekazuje ich innym instancjom.  Jesteśmy w posiadaniu certyfikatu SSL, dzięki czemu Państwa dane będą zawsze zabezpieczone. Rozpoznają to Państwo po zielonej kłódce w pasku adresowym Waszej przeglądarki. Jesteśmy zwolennikami dyskretnego i szybkiego obsługiwania i potrzebujemy tylko niezbędnych danych, które będą użyte, aby Was obsłużyć.

Umowa

Umowa zostanie zawarta, kiedy klient zaakceptuje warunki ogólne i zostanie otrzymana zapłata za zamówienie. Sweet Colours zawsze zachowuje prawo, aby zamówienia nie zaakceptować. Kiedy zamówienie nie zostanie zaakceptowane, otrzymają Państwo wiadomość przez e-mail.

Anulacja Nasze paczki zostają wysłane codziennie o 15:00. Jeśli chcą Państwo unieważnić Wasze zamówienie, może to nastąpić wyłącznie przed 15:00, w dniu pracy wysłania, po zawarciu umowy. Anulację mogą Państwo bardzo prosto wysłać przez e-mail do info@sweetcolours.pl

Ceny
Podane przy artykułach ceny są w Zł i włącznie z BTW (chyba,że jest podane inaczej). Sweet Colours ma zawsze prawo zmienić istniejące ceny.

Dostawa Traktujemy nasze produkty z dużą dbałością i  pakujemy je możliwie jak najlepiej. Proszę mieć na uwadze, że powinni Państwo podpisać odbiór paczki. Wypełnijcie proszę dlatego taki adres, gdzie ktoś może odebrać Państwa zamówienie. Nasz gratis serwis pakietów próbnych zostaje wysłany w opakowaniu pasującym do skrzynki pocztowej i nie musicie podpisać. Zawiadomimy Państwa przez e-mail, kiedy Wasze zamówienie albo ”gratis pakiet próbny” wyruszy w drogę.

Data dostawy Jako klienci są Państwo zawsze odpowiedzialni za właściwą datę dostawy. Pożądaną datę dostawy mogą Państwo sami określić przy zamówieniu. Zważywszy, że produkt jest długo przechowywalny, radzimy Państwu zapewnić Wasze zamówienie na 1-2 tygodnie przed planowanym wydarzeniem. Szansa na rozczarowanie zostanie tak zminimalizowana.

Kolory Proponujemy nasz gratis serwis pakietów próbnych, aby Państwa przekonać do naszych produktów. Kolory na ekranie Waszego komputera mogą nieco różnić się od  prawdziwych kolorów. Nasze płatki róż prezentujemy z “nazwą produktu”, który jest własnością Sweet Colours i nie mogą być  zapożyczone żadne prawa. Radzimy też Państwu, jeśli nie jesteście przekonani do koloru, skorzystać z naszego gratis serwisu pakietów próbnych, aby zapobiec nieporozumieniom.

Rozmiary
Sweet Colours dostarcza naturalne produkty. Tutaj mogą wystąpić małe różnice w zakresie koloru i rozmiarów. Rozmiary, które są podane na tej stronie internetowej są wytycznymi i nie mogą być zapożyczone żadne prawa. 

Produkty
Zakonserwowane róże i płatki róż mogą zafarbować. Jako klient są Państwo sami odpowiedzialni za użycie produktów.Sweet Colours nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za ewentualne przecieki, czy zafarbowania.

Zwroty
Staramy się bardzo, aby dostarczyć dobry produkt, ale jeśli będą Państwo z  jakichkolwiek powodów niezadowoleni z zakupionych produktów, możecie Wasz zakup zwrócić w ciągu 14 dni. Otrzymają Państwo, kiedy Wasze zwrócone produkty dotrą do celu, bezpośrednio zwrot sumy. To dotyczy tylko kosztów produktu, nie kosztów przesyłki. Powinni Państwo jako klient sami zapłacić za przesyłkę zwrotną.

Zwrot wystąpi wyłącznie przy podanych warunkach:
  • Produkt musi być jeszcze opakowany w oryginalnym opakowaniu.
  • Produkt nie może być otwarty
  • Produkt nie może być uszkodzony
  • Powinni Państwo zwrócić Wasze produkty w ciągu 14 dni po otrzymaniu.
Sweet Colours nie zwraca zapłaconej sumy kiedy:
  • Wybrana przez klienta doza posiada mieszane kolory
  • Pożądana data dostawy jest błędnie wypełniona.
Copyright (Prawa autorskie)

Nasz webshop powstał wyłącznie do kupowania produktów. Jest zabronione  materiał filmowy, czy inne materiały  skopiować i/albo rozpowszechniać bez wyraźnego pozwolenia Sweet Colours.