Informacje

Sklep internetowy Sweet Colours jest zaprojektowany bardzo przejrzyście, w sposób ułatwiający Państwu robienie zakupów. Czy jakiś temat nie jest jeszcze całkowicie zrozumiały, albo chcą Państwo więcej przeczytać na temat naszych produktów lub usług? Prosimy wybrać w menu po lewej stronie interesujący Państwa temat.

Dostawa

Wszystkie nasze paczki zostaną dostarczone przez DPD. Zamówione dzisiaj przed godziną 15:00, dzisiaj wysłane!


Taryfy i czas realizacji
Poniżej znajdą Państwo przegląd kosztów wysyłki i czas dostawy w zależności od kraju:

 Kraj dostawy: Czas dostawy:           Koszty dostawy:
Polska, Economy 5-7 dni roboczych 34,95 zł
Polska, Exspress 3-4 dni roboczych 49,95 zł
Europa, pozostałe kraje 3-5 dni roboczych 54.95 zł
Swiat, pozostałe kraje 10-14 dni roboczych 105.95 zł

Track & Trace przy każdym zamówieniu.
Kiedy Państwa paczka zostanie dostarczona do DPD, otrzymacie wiadomość przez e-mail. Kod Track & trace, który otrzymacie później przez e-mail, nie działa od razu, dopiero w momencie, kiedy Wasza paczka przybędzie do oddziału DPD, można dalej śledzić jej drogę.

Jeśli w momencie dostawy nikt nie jest obecny.
Nie są Państwo obecni przy pierwszej próbie dostawy? W takiej sytuacji prosimy o zostawienie wiadomość dla dostarczyciela. Można tam na przykład zażyczyć sobie inną datę dostawy, podać, kiedy ktoś będzie w domu, wskazać inny adres dostawy, wybrać osobisty odbiór w oddziale DPD, albo udzielić DPD jednorazowego upoważnienia, aby paczkę zostawić pod innym adresem.

Porada: Wyślijcie Państwo Wasze zamówienie pod adresem, gdzie w ciągu dnia jest ktoś obecny, aby pokwitować odbiór. Wysyłka na skrytkę pocztową bez właściciela nie jest możliwa.


Dostarczenie do DPD Parcelshop.
Nie ma Państwa w domu w ciągu dnia, aby odebrać przesyłkę? Żaden problem, wtedy możecie Wasze zamówienie po prostu polecić dostarczyć do jednego z 1300 DPD Parcelshops w Waszej okolicy. Lokację mogą Państwo wybrać przy Waszym zamówieniu. Zostaną Państwo poinformowani przez e-mail, kiedy Wasza przesyłka będzie czekała na odbiór. Proszę mieć ze sobą ważny dowód tożsamości przy odbiorze zamówienia.

Korzyści z tego sposobu odbioru:

  • Sami Państwo zdecydują, gdzie i kiedy chcą Państwo odebrać swoją paczkę.
  • Dogodne godziny otwarcia. (niektóre 7 dni w tygodniu!)
  • Jakiś DPD Parcelshop zawsze znajdzie się w Państwa okolicy.
Przewóz paczek na całym świecie z neutralną emisją CO2.

Total Zero jest nową inicjatywą DPD, aby pracować z neutralną emisją CO2. Została ona wprowadzona w życie w lipcu 2012, na najważniejszych rynkach DPD. Total Zero gwarantuje, że każda paczka zostanie przewieziona przez DPD z neutralną emisją CO2 i klienci nie ponoszą za to dodatkowych kosztów. DPD wziął na siebie odpowiedzialność, aby zanieczyszczenie środowiska i planety zredukować do minimum. DPD w każdym aspekcie działania przedsiębiorstwa dąży do zredukowania negatywnych skutków tej działalności dla środowiska i dba o ich zapobieganie. DPD widzi redukcję CO2 nie tylko jako duże wyzwanie, ale także jako wyjątkową szansę, aby pozytywnie wyróżnić się w branży dostarczania przesyłek. Nasze paczki są odbierane każdego dnia przez DPD.