Konfetti

Specjalizacja
Sweet Colours jest wyspecjalizowany w produkowaniu i dostarczaniu konfetti na wesela. Zważywszy, że świeże płatki róż szybko więdną, wymagają intensywnej pracy i są drogie, mogą Państwo kupić u nas nasze płatki róż i płatki hortensji przez cały rok, bezpośrednio z zapasu, w naszym sklepie internetowym. Poprzez unikalne techniki konserwacji i liofilizacji jesteśmy w stanie dostarczać konfetti z zachowaniem naturalnych właściwości, takich jak kolor i kształt, ale wtedy długo trwałe!

Temat ślub
Ponieważ pracujemy z wyłącznie naturalnymi produktami, nasze konfetti jest 100% biodegradowalnei dlatego miło widziane na każdej lokacji. Sypanie konfetti na weselach jest wielowiekową tradycją, zechcą Państwo zapewne mieć najpiękniejsze fotografie z wesela? Coraz więcej nowożeńców  przeznacza więcej uwagi dla tematu, czy koloru ich ślubu. Często są to tylko małe dopasowania, które muszą być wykonane, a dodają Państwa ślubowi nadzwyczajnego szyku. Obsypywanie, czy dekorowanie stołów płatkami róż wzmacnia Państwa temat koloru i daje osobisty, luksusowy wygląd.

Tanie konfetti
Sprzedajemy płatki róż odpowiednie do każdego budżetu. Wybór płatków róż w wielu kolorach do Państwa tematu i nasz specjalny wybór-B mieszany” do użycia jako konfetti na weselach. Kiedy nasze poddane procesowi liofilizacji róże zostaną po procesie liofilizacji zebrane i posortowane ręcznie przez naszych pracowników. Wybór-B płatków róż zostanie oddzielony od naszych najwyższej jakości płatków róż, ponieważ różnią się kolorem, są skręcone, albo rozdarte. Sprzedajemy nasz wybór-B mieszany w dozach 8 i 24 litry. To są z pewnością nasze najczęściej sprzedawane płatki róż, otrzymają Państwo dużo płatków róż za niewiele pieniędzy. Idealne do obsypania nowożeńców, albo jako dekoracja dojścia do ołtarza.