Wystabilizowane róże

Czym są wystabilizowane róże?

Stabilizacja świeżych róż jest obecnie bardzo popularna. Wykonanie tego procesu miało początek już w latach 80 ubiegłego wieku i potem było wciąż bardziej modernizowane. Ostatnie techniki starają się o to, aby świeże róże były trwałe przez wiele lat i w wielu kolorach. Wystabilizowane róże są prawdziwymi różami. Dzięki potraktowaniu świeżych róż unikalną metodą, są one długotrwałe więcej niż 1 rok z zachowaniem naturalnego wyglądu i delikatności.

Jak zostają wystabilizowane świeże róże?

Do stabilizowania zostaną użyte wyłącznie najlepsze róże, które są wycięte ręcznie. Kiedy świeże róże osiągną odpowiednie stadium dojrzałości, zostaną potraktowane przez nowoczesny proces techniczny, gdzie naturalne soki zostaną zastąpione przez płynną mieszankę z gliceryny, wody i barwników. Rezultatem jest wspaniały produkt, który jest w dotyku jak świeżo zerwana róża. Naturalne dla oka, a jednak dłużej trwałe niż 1 rok!

Tajemnica? Stabilizujemy faktycznie proces rośnięcia. Przez to róża zachowuje jej naturalną piękność, jedwabisty połysk i ładny wyrażny kolor. W przeciwieństwie do prawdziwych róż, wystabilizowane róże nie potrzebują wody, ani innej pielęgnacji.

Co zostanie zrobione z wystabilizowanymi różami?

Te specjalne róże są bardzo popularne w hotelach, u projektantów florystów i dekoratorów. Dalej widać je także systematycznie na weselach. Są tam używane jako butonierki, ozdobę ciast, albo jako pełne stylu dekoracje stołu. (obejrzyjcie naszą galerię fotografii) Fakt, że ten produkt ma ogromną ilość zwolenników, uwidacznia się nawet w organizowaniu specjalnych workshops z wystabilizowanymi różami.

Kupić wystabilizowane róże w naszym sklepie internetowym

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo, szybko, bezpiecznie i prosto kupić wystabilizowane róże. Nie musicie rejestrować się jako klient. Mogą Państwo jeszcze szybciej rozliczyć się z naszymi mediami społecznościowymi przez co nie muszą Państwo nawet wypełniać Waszych danych adresowych naprawdę prosto! Proponujemy nasze wystabilizowane róże w 16 kolorach i 3 formatach; duży, średni i mały. Nasze róże zostaną sprzedane bezpośrednio z zapasu i dostarczone w estetycznym opakowaniu z wziernikiem. Wszystkie ceny w sklepie internetowym są włącznie z włącznie z VAT.

Zniżka
Jeśli przeznaczą Państwo 399 zł albo więcej i kupicie minimalnie dwa produkty, macie prawo do zniżki, która może osiągnąć nawet 20%.

Co zrobić, aby otrzymać zniżkę?

Wyślijcie Państwo zamówienie e-mailem, zapytajcie o kod zniżki i skorzystajcie z ekstra korzyści. Otrzymacie wtedy unikalny kod zniżki przez e-mail. Dołączcie ten kod do Państwa zamówienia, kliknij na “Aktywować”, aby aktywować zniżkę.

Rada: Nawet na naszych: Specjalnych ofertach” otrzymają Państwo zniżkę więcej zamówisz, więcej rabatu!

Posługujemy się następującymi zniżkami więcej zamówisz, więcej rabatu:

  • 400 zł-2.000 zł,    10% zniżki
  • 2.000 zł-4.000 zł, 15% zniżki
  • > 4.000 zł,            20% zniżki