Państwa prywatność

Państwa dane 
Sweet Colours używa danych swoich klientów wyłącznie do załatwienia zamówień.Dane osobiste nie są przekazywane osobom trzecim.

Zabezpieczenie SSL W Sweet Colours mogą Państwo w 100% bezpiecznie robić zakupy! Jesteśmy w posiadaniu certyfikatu SSL, dzięki czemu Państwa dane są zawsze zabezpieczone. Rozpoznają to Państwo po zielonej kłódce w pasku adresowym Waszej przeglądarki.


Co oznacza SSL?
Hakerzy stają się coraz mądrzejsi, strony internetowe zostają skopiowane, co wygląda na to, że jest ona właściwa, ale w rzeczywistości oznacza to, że ta strona internetowa jest sfałszowana i powierzamy jej poufne informacje. SSL oznacza Secure Sockets Layer i stara się o to, aby przepływ danych pomiędzy naszymi stronami internetowymi i Państwem, naszym gościem, nie był czytelny dla innych.

Adyen

Dla naszego przepływu płatności online, Sweet colours proponuje Państwu Payment Service Provider Adyen. Dzięki otrzymanemu przez Adyen Certyfikatu Thawte SSL, został otrzymany najwyżej możliwy stopień uwierzytelnienia. Jako oficjalny partner biznesowy Thuiswinkel. org, Adyen trzyma się dokładnie ścisłych zasad zachowania, dotyczących obowiązku informacji, prywatności, prawa odwołania i usunięcia kwestii spornych. Wszystkie zakupy, które zrobią Państwo w Sweet Colours są dlatego bezpieczne! Dane płatności podane przez Państwa, aby wykonać zapłatę faktyczną, są całkowicie zabezpieczone i nie mogą być przez Sweet Colours przeczytane, czy w jakikolwiek sposób rozpoznane. 

Dane kontaktowe
Sweet Colours
Westeinderweg 4
1687 PK, Wognum
Holandia
Numer telefonu: +31622420036
Izba handlowa: 59387092
VAT Nr: NL 853454309B01

Bezpiecznie robić zakupy? Także w Sweet Colours!